Menu

24K Magic

Styczeń 29, 2017 - paznokcie, Weekendowe Inspiracje
24K Magic

Hey girls! What y’all trying to do? 24K magic in the air….Uh look out! Tak tak, karnawał jeszcze trwa, więc można chodzić po mieście tanecznym krokiem, w głowie mieć szampańską zabawę a na paznokciach prawdziwą gorączkę złota. Inspiracja na dziś jest dość jasna, jestem wciąż w świecie pyłków Metal Manix Indigo Nails nucąc ostatni kawałek Bruno Marsa 24K magic 😉 Pyłki wspomogła dziś folia transferowa Gold 01 nałożona na Paint Gel Black , sam 24-karatowy pyłek został nałożony również na Paint Gel Black a na część paznokci na White Gel Brush. Podsumowując, dzisiejszy manicure w 100% wykreowany przy użyciu produktów marki Indigo Nails. Pomocna okazała się również nitka ozdobna, która w finalnym rozrachunku nie znalazła się na paznokciach, miała swój udział wyłącznie epizodyczny służąc mi za szablon.

Styczeń i pierwsze tygodnie lutego to czas studniówek, jesteśmy też w środku sezonu karnawałowego. Moda w manicure jest dość dynamiczna, szybko się zmienia jednak na czasie cały czas pozostaje blask i przepych .W mojej ocenie stylizacja, którą pozwoliłam sobie nazwać 24K magic odpowiada panującym trendom.

Pamiętajcie
Tak jak wspominałam w poprzednim wpisie Czarodziejskie pyłki podobnie jak w przypadku naszego efektu chromu/tafli lustra nie można oczekiwać, że pyłkiem 24K  wykreuje się nieskazitelnie gładką powierzchnie, w której można się przejrzeć . Taki efekt zdecydowanie szybciej osiągniemy przy pomocy foli transferowej, jednak by na całej powierzchni paznokcia była ona idealnie rozmieszczona potrzeba trochę wprawy 😉

Oczywiście na koniec pozostawiam Was z moją dzisiejszą muzyczną inspiracją.