Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'andzia_google_analytics' not found or invalid function name in /home/idarek/ftp/wieckiewicz_org_mu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Menu

Lakierożele

Czerwiec 17, 2013 - paznokcie
Lakierożele

DSCN0059Dziś prezentuje paznokcie wykonane za pomocą lakierożeli,bądź jak kto woli lakierów hybrydowych. W porównanie z tradycyjnym lakierem mają one zdecydowanie lepszą trwałość i piękny połysk. Wykonanie takiego manicure nie jest tak czasochłonne jak w przypadku paznokci żelowych czy akrylowych ponieważ hybrydę nakładamy jak tradycyjny lakier do paznokci. Jak sama nazwa wskazuje jest to lakierożel, element łączący go z lakierem jak już wspomniałam dotyczy jego prostej  aplikacji, samo zaś utrwalenie go na paznokciu wymaga utwardzenia w lampie. Jedynym minusem jaki dostrzegam to niestety proces usuwania hybrydy z paznokcia, do którego niezbędny jest aceton kosmetyczny.

Jedna myśl nt. „Lakierożele

Cedricruts

NiechNowy Rok przyniesie mądrość i uczciwość naszych polityków, NiechNowy Rok przyniesie szczęście i treści wśród ludzi. Szczęśliwa 2014.

http://member.my-addr.com/uploads/images/1356.jpg

Odpowiedz

Dodaj komentarz