Menu

Otwarcie sezonu

Luty 5, 2017 - blog, make up
Otwarcie sezonu

Otwarcie sezonu ! Nie letniego, nie sportów narciarki, nawet nie Sezon na Misia . Czas rozpocząć sezon urodzinowy !!! No może otwarcie sezonu nastąpiło już w styczniu ale ten sezon, który mam na myśli dotyczy zamkniętej grupy osób. Dokładnie rzecz ujmując chodzi o mój dream team z czasów sudeckich, o którym wspominałam już w poście 3,2,1 ..Brokat, blichtr, Sylwester, Nowy Rok ?. Tak jak i na studiach w akademiku tak  i dziś zjeżdżamy się z różnych stron Polski by wspólnie celebrować swoje urodziny. Grafik imprez otwiera moja przyjaciółka. Na studiach zwykliśmy powtarzać, że jej imprezy urodzinowe rozpoczynają semestr letni. Mamy i to szczęście, że w naszym gronie jest osoba,u której na imprezie otwieraliśmy nowy rok akademicki.

Jak otwarcie sezonu to i odpowiedni makijaż. Make up dawno nie był przedmiotem moich wpisów dlatego właśnie na nim postanowiłam się dziś skoncentrować. Miał być to typowy make up wieczorowy w odcieniach beżu i złota z wyraźnie zaznaczonym konturem oka. Wyszło jak na załączonych zdjęciach. Efekt sprostał moim wyobrażeniom. Aby nie było zbyt sztampowo, włosy uświetniła opaska z warkocza. Ubierając na siebie koszule w czarno-czerwoną kratę finalnie uzyskałam dość grunge’owy look.

Kosmetyki.  Chyba na ten moment nie jestem wstanie wymienić wszystkich z nazwy więc wspomnę moim zdaniem o najważniejszych. Na otwarcie sezonu wykorzystałam bazę sylikonową pod makijaż Lirene DERMOPROGRAM . Podkład do twarzy  Inglot AMC w odcieniu LW 400. Podkład w pudrze Super Stay Better Skin Powder Foundationder  marki Maybelline NY w odcieniu 010 Ivory. A na ustach pomadka marki GOSH z serii Forever lip shine odcień 003 Love Strory. Jeśli chodzi o to co mam na powiekach jestem zmuszona zamknąć się w haśle Sephora, ponieważ mam te wszystkie piękne cienie w nieopisanej palecie.