Menu

Prezentowe echa Dnia Stylisty

Czerwiec 18, 2016 - blog, kosmetyki, paznokcie
Prezentowe echa Dnia Stylisty

Już jest wyczekiwana z niecierpliwością przesyłka od magazynu branżowego Akademia Paznokcia, którą otrzymałam z okazji Dnia Stylisty!!!

Ale może zacznę od początku. Dzień Stylisty celebrowany jest 12 czerwca. Z tej okazji magazyn Akademia Paznokcia ogłosił konkurs, w którym każdy stylista paznokci rozwijający swą pasje zawodowo bądź hobbistycznie mógł wziąć udział. Zadanie było pozornie proste, należało dokończyć zdanie: “jestem stylistą paznokci bo/ponieważ…”. Jak wiadomo najtrudniej pisze się o rzeczach najprostszych. Postanowiłam postanowiłam podjąć się zadania i najszczerzej jak potrafię w typowym dla siebie stylu odpowiedziałam tak:

 

 

 

 

Jestem stylistką paznokci bo TAK 😉 Paznokcie mam, pomysłów też mi nie brakuję więc wyrażać się twórczo z całych sił próbuje. Lubię kolorki, brokaty, efekt syrenki jak i uśmiechniętą minę klientki. I chociaż mojej pasji nie wykonuję zawodowo to z wielką radością i pokorą daje słowo. Wiem, że jeszcze wiele nauki mnie czeka ale to podróż przed, którą nie uciekam. Czuję spełnienie i głód nowych doświadczeń gdy nowe trendy gdzieś podpatrzę. Dlatego moja odpowiedź na pytanie jest właśnie taka TAK chcę być stylistką paznokci do końca świata!!!

W odpowiedzi na organizowany konkurs oprócz mnie swoje piękne, szczere i bardzo osobiste odpowiedzi przesłało ponad 300 osób . Na wyniki musiałam chwilę poczekać ale czekanie się opłaciło. Wraz 29 innych stylistów zostałam wyróżniona zestawem kosmetyków.

andzia.art

andzia.art

 

Na mójmagiczny zestawik składają się ostatnie wydania magazynów Akademia Paznokcia i Paznokcie, lakierożele marki Symilac, Cuccio, Effective Nails, kosmetyki pielęgnacyjne marki Indigo Nails Lab i Cuccio, akcesoria pomocnicze jak pilniczki i bloczki.

Jestem niezmiernie wdzięczna za wyróżnienie i z pewnością już za czas niedługi zamieszczę wpis opisujący rzetelniej otrzymane produkty wraz z ich prezentacją 😉

2016-06-18 10.14.07-1

2016-06-18 10.17.23-2 2016-06-18 10.15.18-2