Menu

Przedwiośnie

Luty 26, 2017 - blog, paznokcie
Przedwiośnie

Przedwiośnie …och gdzie ta wiosna gdzie. W sumie nie jestem uprzedzona do żadnej z pór roku ale przychodzi taki moment, że wypatrujemy już słoneczka i zieleni. Szczerze mówiąc myślałam, że to już i wiosenna aura na dobre zagości w moim mieście. Niestety. Ostatnie dni były przyprószone śniegiem. Jak odwołać zimę? Albo chociaż dać sygnał wiośnie, że jest miło widziana? Metod pewnie jest mnóstwo, ja tradycyjnie swoją tęsknotę wyraziłam na paznokciach.

 

Ok, do pożegnania się z stylizacją 24K magic skłoniła mnie nie tylko tęsknota za wiosną ale także przeprowadzka. Złote paznokcie niestety nie wytrzymały tej próby ;-(  Śmiem twierdzić, że mało które paznokcie by ją przetrwały. I tak w tym miesiącu postawiłam na manicure hybrydowy. I tak pozwolę sobie przedstawić moich głównych bohaterów.

Przedwiośnie- czyli etap pomiędzy zimową odwilżą a kiełkującymi przebiśniegami. Aurę zimową symbolizuję 044 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Intense Blue a zwiastunem wiosny jest marki Effective Nails lakier hybrydowy pastel nr. P06 Herbal Tree.

 

Żeby cały manicure nie był zbyt nudny na zasadzie kontrastu wiosna-zima, ciepłe-zimne uzupełniłam go wciąż modnymi pyłkami 😉 Podstawą pyłków był kolor biały. Posłużyłam się dwoma, Metal Manix Multi Chrome marki Indigo Nails Lab oraz już prezentowanym w stylizacji Z sercem na dłoni holo efektem niestety nieznanej marki.Co do efektu holo, jest on  po prostu szary z mieniącymi się drobinkami brokatu.Nakładając go na paznokcie nie tego oczekiwałam. Sam efekt holo oceniłabym na 1/10. Jednak uzyskany szary odcień całkowicie mnie zachwycił.

 

 

I oto jest moje przedwiośnie 😉 A ty jaki masz pomysł na przywołanie wiosny?

 

Ps. Dziś jest premiera ostatecznej wersji mojego logo, które w 100% odzwierciedla charakter bloga i mój charakter 😉