Menu

Ślubne stylizacje… gości weselnych

Lipiec 4, 2016 - blog, make up, stylizacje
Ślubne stylizacje… gości weselnych

Ślubne stylizacje.. gości weselnych. No właśnie. Słysząc hasło “ślubne stylizacje” mamy już przed oczami piękną pannę młodą w sukni ślubnej z odpowiednio dobraną fryzurą, makijażem, biżuterią oraz panów młodych w idealnie skrojonych garniturach. A co z gośćmi?

 

Wakacje to również gorący okres ślubny. Praktycznie co weekend mam okazję słyszeć, że moi znajomi z lat szkolnych bądź z czasów studiów  stanęli na ślubnym kobiercu. W tym roku nawet otrzymałam parę zaproszeń i tu zaczęły się moje dylematy 😉  Miałam tą przyjemność w ostatnim czasie uczestniczyć w ślubie bardzo sympatycznej pary. Ślub odbywał się w piątek. Mając na uwadze, że tego dnia również musiałam znaleźć się w pracy był to look z serii last minute.

Ile to razy szczególnie wśród pań pojawia się dylemat co na siebie włożyć.. wiadomo biel odpada.Z racji,że nie byłam na weselu mogłam sobie pozwolić na mniej wieczorowy strój. Tu chciałabym docenić propozycję popularnych sieciówek mających w swej ofercie letnie sukienki w przystępnych cenach. Dodając do tego klasyczny make up w efekcie prezentowałam się w następujący sposób.

2016-07-04 22.54.32 2016-07-04 22.58.31