Menu

Weekendowe inspiracje marką Indigo nails lab

Czerwiec 12, 2016 - paznokcie, Weekendowe Inspiracje
Weekendowe inspiracje marką Indigo nails lab

Chciałabym Wam zaprezentować moją zeszłotygodniową weekendową inspirację związaną z produktami firmy #Indigo nails lab. Od jakiegoś czasu byłam w trakcie poszukiwania żeli spełniających moje zupełnie prywatne, subiektywne wymagania wobec tej gamy produktów. Dotąd stosowane i prezentowane na większości zdjęć żele zdecydowanie utrudniały mi rozwijanie umiejętności stylizacyjnych. Stare żele zakupiłam w euforycznym szale po przebytych szkoleniach z zakresu przedłużania paznokci metodą żelową, akrylową i hybrydową Nie wiem czy nie miałam szczęścia,że zakupione tipsy w trakcie ich obróbki zaczęły sprawiać wrażenie zleżałych  bo w praktyce łamały się dosłownie w rękach nawet przed ich przyklejeniem, lakiery hybrydowe były zeschnięte więc nawet nie zdążyłam z niektórych skorzystać a żele po utwardzeniu były strasznie kruche. Zniechęcona wcześniejszymi produktami zupełnie odpuściłam rozwój w tym kierunku.

W końcu postanowiłam zaryzykować jeszcze raz i poszukać takich produktów, które jak wspomniałam spełnią moje wymagania.Z pomocą przyszły pisma branżowe jak Paznokcie oraz blogi tematyczne- i tak padło na Indigo. Tym razem bardziej ostrożnie, zakupiłam wyłącznie żele podstawowe (sprawdziły się) a ostatnio kilka żeli kolorowych.

Processed with MOLDIV

żele marki Indigo nails lab

I tak przy ostatnim weekendzie miałam szanse na sprawdzenie jak prezentują się zakupione przeze mnie kolory. Co dokładnie kryje się w tych pudełeczkach będę zdradzała stopniowo 🙂 W pierwszej kolejności przetestowany został dość delikatny pudrowy róż, przypominający odcieniem róże wykorzystywane do french manicure jednocześnie pozostający w klimacie nude ( seria basic: 06 INDIGO COLOUR GEL). Mój drugi bohater to żel w pędzelku w kolorze pastelowej dość jasnej mroźnej zieleni (seria gel brush: mint&soda).

my nails style

andzia.art